Јована повторно провоцира – манекенката прво го покажа бујното деколте, а потоа го подигна и фустанчето (фото)

Јована Швоња често објавува фотографии на Инстаграм на кои во преден план се нејзините бујни атрибути.

Манекенката и сопруга на фудбалерот Филип Ѓорѓевиќ кој играше за италијанскиот клуб Лацио, Јованa Ѓорѓевиќ (моминско Швоња), уште еднаш успеаја да ја изненади јавноста со своите провокативни фотографии.

ADVERTISEMENT

Јована често објавува жешки фотографии на кои се нејзините атрибути во преден план, а сега повторно ги почести своите обожаватели со неколку секси кадри.

Имено, овој пат Швоња го стави во преден план своето деколте, а потоа го подигна црвеното фустанче и дополнително ги истакна своите бујни гради

View this post on Instagram

The girl with a gypsy soul 💃🏻 #tb

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on

Погледнете уште неколку жешки сцени со неа …

View this post on Instagram

Just an usual Saturday afternoon in Milano… 📸

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on

View this post on Instagram

Gold rush ✨

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on

View this post on Instagram

Spanish nights got me like… 🍹 #tb

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on

View this post on Instagram

Kind hearts still break hearts 🌹 #tb

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 22 times, 1 visits today)