Јелена Карлеуша во едно од најжешките изданија што сме ја виделе досега – погледнете го само ОВА необично долго коњско опавче!

Карлеуша на снимањето во Гранд стигна во секси издание

Јелена Карлеуша пред студиото се појави во секси издание облечена во црвено од глава до пети. Таа повторно го украде шоуто поради нејзиниот изглед, но овој пат беше облечена нешто поелегантно за разлика од претходниот ден кога носеше црн лакиран фустан и секси мрежести чорапи.

ADVERTISEMENT

Пејачката овој пат носеше тесно здолниште во комбинација со блуза со спуштени раменици и широки ракави, а во преден план беа нејзините бујни облини.

Атрактивната пејачка целата комбинација ја зачини со шик златни сандали и со нејзината долга коса врзано во коњско опавче кое досегаше до под задникот.

 

Фото: АТА images, Мarko Jovanovic, Instagram
Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed