Што вели Цеца на ова? Мажот по кого цел Балкан трчаше се ЗАПУСТИ – згодниот ШМЕКЕР со една фотка шоkираше – девојките разочарани!

Флоријан Мунтеан познат на сите како голем шмекер од спотот на Цеца за песната “Anđeo drugog reda”, а се појавија и негови фотографии на кои изгледа доста поинаку.

Тој по карантинот на Инстаграм објави фотки на кои има голема брада и пуштил коса, па не личи на фраерот како што го знаеме во жешките сцени со најголемата балканска ѕвезда Светлана Цеца Ражњатовиќ.

– Многу мои пријатели во Германија се Срби, така да и пред нашата соработка одлично знаев која е Цеца. Многу ми се допадна, баш како и нејзините песни.

Иако не ги разбирам зборовите на песните, можам да ги почувствувам по нивната енергија. Сјајно си поминав на нејзиниот концерт во Минхен и уживав со пријателите во фантастична атмосфера, зборуваше своевремено манекенот.

Овој спот беше еден од најскапите кои досега ги имаше снимано најголемата балканска ѕвезда, но секој денар потрошен вредеше бидејќи стана еден од најголемите хитови на Балканот.

 

Цел Балкан зборуваше за момчето кое ја играше главната улога во спотот, а медиумите Цеца ја поврзуваа со него, наводно тие имале кратка љубовна врска, овие шпекулации никогаш не беа потврдени ниту демантирани.

Пред неколку месеци пејачката му го честиташе роденденот на Флоријан преку социјалната мрежа Инстаграм, што значи дека тие двајца се уште се во добра комуникација.

Се надеваме дека во следните спотови ќе имаме повторно можност да го гледаме овој згоден фраер.

 

 

Манекенот е горд на својот изглед, па тој постојано е активен на својот профил на Инстаграм.

Тој секојдневно објавува атрактивна фотографија од која жените лудуваат.

Во продолжение погледнете уште неколку сеkси фотки од згодниот манекен:

 

Како што и пишавме погоре, манекенот за време на пандемијата со Ковид 19 реши малку да експериментира со неговиот изглед, што кај повеќемината беа поделени мислењата, на некого му се допадна на некого и не баш.

Еве како изгеда тој среде пандемијата:

 

 

 

 

 

 

(Visited 2.437 times, 1 visits today)