Шерон Стоун на 62 години се соблече и покажа голи гради (фото)

Незаменливата Шерон Стоун уште еднаш докажа дека годините ништо не и можат. Имено, познатата актерка позираше за португалското издание на „Vogue“ и тоа во едно од најпровикативните изданија досега.

Таа се фотографираше во мрежасти чорапи и црно долго сако под кое не носеше градник, а на насловната страна позира легната во базен каде што водата покрива само мал дел од нејзините разголени гради.

„Секогаш сакаа да ме замолчат велејќи дека не знам да пеам, дека не сум доволно убава и дека немам талент, а сега дека не сум доволно млада. Сфатив дека се борам со стареењето затоа што ме казнуваат бидејќи ги преминав шеесеттите “, вели актерката во нејзиното интервју.

Но нејзините фанови, судејќи според коментарите, воопшто не се согласуваат со тоа.

„Ти си секогаш прекрасна”, „Икона”, „Неверојатно”, „Топ си”, се само дел од бројните комплименти што ги доби.

Топлес изданието можете да го видите на официјалниот профил магазинот Вог на Инстаграм

Facebook Comments
(Visited 395 times, 1 visits today)