Шерифовиќ во венчаница! Пејачката го запали интернетот!

Никој не можеше да претпостави дека ова ќе се случи

Марија Шерифовиќ со една фотографија успеа да го запали интернетот и тоа за помалку од еден час

ADVERTISEMENT

Имено, иако досега никој ја нема видено и не претпоставувал дека наскоро ќе ја види во венчаница, Марија им го овозможи тоа задоволство. Познатата поп ѕвезда на својот Инстаграм објави фотографија на која носи здолниште од тил и кое всушност преставува долен дел од венчаница, додека во горниот носи спортска маица од „Nike“.

Под фотографијата таа напиша коментар:

Кажав да!

Facebook Comments
(Visited 5 times, 1 visits today)