Цеца покажа гoл стомак и „ги фрли“ фановите во транс

Познатата ѕвезда одржа концерт за паметење во Љубљана

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Познатата фолк дива Светлана Цеца Ражнатовиќ одржа успешен концерт во Љубљана на кој настапи во интересно и поприлично провокативно издание.

Имено, таа за настапот избра класичен женски костум во бела боја, но покрај панталоните и сакото не носеше ништо друго, па атмосферата во салата дополнително се вжешти кога Цеца го истакна во преден план својот гoл стомак.

Како тоа изгледаше погледнете во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Ражнатовиќ со ова издание ги воодушеви претставниците на посилниот пол маѓу фановите, но и дамите на кои им даде одлична идеја како да изгледаат моќно и провокативно во исто време, а да не носат здолниште или фустан.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Таа целото издание го заокружи со црни шпиц чизми со високи потпетици и преубава фризура.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ
(Visited 2.613 times, 1 visits today)