Цели цве години знаела дека сопругот ја изневерува со Карлеуша?

ADVERTISEMENT

Сопругата на Огнен  Врањеш (29), Даниела , му ја порсти порно афера со пејачката Јелена Карлеуша (40).

Според српскиот Курир, жената на Врањеш за овој скандал ја обвинува Јелена. Таа, наводно, две години знаела за аферата на својот сопруг, но решила молчи.

ADVERTISEMENT

„Сите семејни пријатели на Врањеш знаат дека тој ја изневерува Даниел. Таа знаа за секоја негова афера. Знаеше за романсата на Огнен со Карлеуша уште од самиот почеток. Таа се побунила, но заклучи дека е подобро да молчи“ – објаснува изворот близок до семејството Врањеш.

Даниела, наводно, била лута што Огнен бил подготвен да се разведе од неа заради  Карлеуша.

Таа исто така е бесна што пејачката им го загрозува животот на нејзиниот сопруг и семејството. Таа одлучи да му прости на својот сопруг. Според српските медиуми, Даниела е убедена дека нејзиниот сопруг ги нема објавено порнографските фотографии, снимки и пораки на Јелена.

ADVERTISEMENT

 

Карлеуша пред два дена настапи на музички награди (MAC) во Белград. Тоа беше првото нејзино појавување по скандалот.

Вистинската драма се случи по церемонијата на сцената. По настапот со песната „Лајк”, Карлеуша се упатила кон соблекувалната. Кога новинарите  се обидоа да постават прашања, дел од тимот почна бурно да реагира, така беше нападнат и еден фоторепортер.

Што правиш, што правиш? – извикуваше еден челн од тимот, додека фотографот го прашал:

“Зошто ме удираш?”.

Верниот соработник на Карлеуша со лакт успеа да ја заштити српската пејача за да го спречи фоторепортер со намера да и постви прашање. Тој го исто така тргна и еден новинар кој смимаше во живо „Држете го овој со мобилниот телефон”, викнал тој. Карлеуша се правеше дека не ги слуша прашањата и се упати со тимот кон другиот излез од арената.

 

Facebook Comments
(Visited 10.501 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT