Фотографиите на Инстаграм покажаа нешто повеќе – Бијонсе повторно е бремена?

Фановите на познатата пејачка се убедени дека таа повторно е бремена и дека го чека своето четврто дете

Овие гласини ги раширија нејзините фанови, а причината поради која се убедени дека оваа шпекулација е вистинита е тоа што пејачката на својот Инстаграм профил објави неколку гламурозни фотографии во розова нијанса, а на едната од нив стомакот и е покриен со раката и чантата.

ADVERTISEMENT

И веднаш штом се појави фотографијата, стотици фанови од целиот свет веднаш ја прашаа дали е бремена.

Инаку, Бијонсе и Џеј Зи ја имаат ќерката Блу Ајви, која има седум години, и двегодишните близнаци Руми и Сера.

Па, што мислите, дали Бијонсе е бремена?

Facebook Comments
(Visited 50 times, 1 visits today)
Loading...