Фаталната Фатиме во „специјален“ фустан и „голи“ штикли

Нашата прославена специјална обвинителка Фатиме Фетаи беше во центарот на вниманието кога се појави во македонската филхарминија на роденденот на една наша телевизија.

Фото: Фејсбук/Тања Кокев

Фатиме на настанот триумфираше со својот неверојатен фустан во смарагдна зелена нијанса, а мораме да ја пофалиме и кратката боб фризура за која нејзините обожаватели имаат само пофални зборови.

Фото: Фејсбук/Тања Кокев

Креацијата што ја носеше е со потписот на Тања Кокев, а целото издание го заокружи со шик „голи“ салонки.

ADVERTISEMENT

Фото: Фејсбук/Тања Кокев

Па, дали ви се допаѓа фаталната Фатиме во ова издание?

Facebook Comments
(Visited 12.064 times, 1 visits today)