Трудот секогаш се исплати: нашата позната водителка ги покажа стомачните мускули

Многу напорно вежбање, пот и труд и резултатот е тука!

ADVERTISEMENT

Нашата позната водителка успева да најде доволно време и за себе. Благодарение на редовното вежбање, Јелена изгледа подобро од кога било досега, а тоа го докажуваат и фотографиите што ги објавува на социјалните мрежи од кои јасно можеме да видиме дека е во топ форма.

ADVERTISEMENT

„Посветете се на вежбањето бидејќи периодот за на одмор е за само две недели до кога мораме да го добиеме тоа бикини тело.“ напиша симпатичната водителка под фотографијата на која се гледа како вежба на кејот покрај Вардар.

Facebook Comments
(Visited 1 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT

loading...

loading...