Топли и шик ролки од новите есенски колекции

Со големо задоволство им се навраќаме секоја студена сезона

Пред нас се студените денови кога џемперите се едно од омилените парчиња во нашите модни комбинации. Оваа сезона познатите комерцијални бендови ни понудија најразлични модели што можеме да ги носиме од самрак до зори. Од тенките, меки и топли ролки кои одлично стојат со фармерки, кратки здолништа и фустани до масивните „оверсајз“ модели со дебела плетка кои можете да ги искористите за тренди комбинации, погледнете ги нашите фаворити и изберете ги оние што ви се допаѓаат најмногу.

ADVERTISEMENT

H&M

H&M

H&M

ADVERTISEMENT

H&M

Massimo Dutti

Massimo Dutti

Stradivarius

Zara

Zara

Zara

Zara

Zara

Zara
Facebook Comments
(Visited 5 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT