Топлес издание на една од најпознатите холивудски актерки

Неодоливата и харизматична колумбиска актерка Софија Вергара денес е во брак и живее мирен, семеен живот.

Софија, која пред четири години се омажи за својот пет години помлад колега Џо Манганиело, и покрај годините се уште изгледа мошне атрактивно. Но 46-годишната актерката која и денес ги привлекува погледите со својата убавина, и која се прослави со улогата во серијата „Модерно семејство“, деновиве реши да се потсети и на своите стари денови и ги израдува сите со фотографија од 90-тите – и тоа на која позира во топлес, на плажа во Мајами.

ADVERTISEMENT

Таа во Америка дојде од Колумбија и тука 10 години работеше како модел и на тој начин го издржуваше својот син Маноло (23) кој го доби од својот прв брак, со својата љубов од школските клупи, Џои Гонсалес.

View this post on Instagram

#tbt #miami🌞🌞🌞🌞🌞 #the 90’s

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

 

Нејзината топлес фотографија од Мајами за само неколку часа доби преку 300 илјади лајкови на Инстаграм, а комплиментите на сметка на нејзиниот изглед се уште не престануваат да стигаат од сите страни на светот.

View this post on Instagram

Back from early🍱 😋#fashionselfi👖👖

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Но ова не е прв пат згодната 46 годишна актерка од Колумбија да ги објави своите стари фотографии на социјалните мрежи.

Убавата Актерка и при крај на минатата година објави фотографија во минијатурно бикини, но тогаш за разлика од сега, во преден план беше нејзината позадина.

View this post on Instagram

#tbt the 90’s😂😂😂 #floridakeys🌴🌴🌴

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

 

View this post on Instagram

#auctionofmanythings night in LA🐉🐲

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

View this post on Instagram

NY🗽🗽🗽

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

 

 

Facebook Comments
(Visited 326 times, 1 visits today)