Тело од соништата и по бременоста – погледнете како вежба нашата позната манекенка

Една од најубавите Македонки ни ја откри тајната на нејзината витка линија

Манекенката Катарина Ивановска на социјалните мрежи објави неколку фотографи на кои се гледа како вежба во теретана. Таа се врати во совршена форма само неколку месеци откако се породи и тоа најмногу благодарение на неопходната физичка активност и редовните тренинзи.

ADVERTISEMENT

Па, наместо цигари и алкохол, ви препорачуваме да се угледате на неа и да живеете здраво. 🙂

 

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed