Српската Ким Кардашијан е голема атракција во Америка – нејзините облини се поголеми и од оние на познатата старлета, па и таа реши да ги искористи…

Оваа жешка дама е сопруга на познатиот кошаркар, а сега го покажа своето бујно деколте и го запали Инстаграм.

Моделот Данијела Рајиќ е Американка со српско потекло и мајка на децата на познатиот НБА кошаркар , Пол Џорџ.

ADVERTISEMENT

Пол и Данијела имаат две ќерки, Оливија и Наташа, а сега живеат во хармонична заедница. Но, имаше и многу бури додека не се си „легнаа на брашното“. Имено, познатиот кошаркар тврдеше дека Оливија не е негово дете, и кога ДНК анализата го покажа спротивното, тогаш се тужеа еден со друг. Таа него дека ѝ понудил милион долари за да абортира, а тој неа ја тужеше барајќи старателство за детето. На крајот се помирија, а Даниела роди уште едно дете.

 

Дека во нивниот брак сега цветаат рози потврди и интимната новогодишна фотографија што Данијела ја објави и со која му ја честиташе сјајната година на својот сакан и му посака да му се случуваат уште многу такви во животот.

Инаку, поранешната стриптизерка која ја нарекуваат и „српската Ким Кардашијан” поради облините што сака да ги истакне на секој можен начин и често ги покажува на фотографиите пред фановите на Инстаграм, наскоро започнува своја линија со оскудни костими за капење.

Како ќе изгледаат моделите таа покажа на нејзиниот профил на Инстаграм каде ја следат преку 80 илјади луѓе.

View this post on Instagram

These two 😍❤️

A post shared by Daniela Rajic (@danielarajic) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Daniela Rajic (@danielarajic) on

 

 

 

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 5 times, 1 visits today)