Сите зборуваат за оваа фотографија – Сека Алексиќ изгледа одлично во костим за капење

Еве во какво издание ќе ја гледаме ова лето познатата пејачка

Атрактивната бринета позираше покрај базенот што го има во својот двор облечена во црна проѕирна наметка и едноделен костим за капење. Ваквите едноставни модели се во мода веќе неколку сезони, а девојките ги сакаат затоа што и покрај тоа што се наменети да ги сокријат недостатоците повторно изгледаат атрактивно и шик.

ADVERTISEMENT

☀️

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

Па, што велите за ова издание на Сека?

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed