Синот ги сними родителите кои одат во снегот, забележувајќи нешто што морал да и го покаже на својата сестра и останатите

ADVERTISEMENT

 

Убаво е да се види дека постојат кавалери кои ќе направат се за да нивната жена или девојка се чуствува поубаво.

Ова видео неодамна стана вирален хит, покажувајќи постар пар од Њујорк кој одеше надвор во снегот.

Еден постар човек сакал на неговата сопруга да и ја олесни работата, па со своите нозе почна да и го чисти патот, за таа да може безбедно да помине.

ADVERTISEMENT

Нивниот син, реши да ги сними , а видеото веднаш го прати на сестра му која го сподели на социјалните мрежи, а нивните родители собраа повеќе од 10 милиони лајкови за кратко време.

Facebook Comments
(Visited 1.112 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT