Се соблече и го покажа вишокот килограми, а жените и порачаа: „Ти си нашиот идол“

Познатата убавица нема проблем со вишокот килограми, па на плажата се прошета со дводелен костим за капење.

ADVERTISEMENT

Познатата манекенка Искра Лоренс порача дека по бројните диети едноставно решила да ужива во животот, што очигледно и го прави. На многу жени со вишок килограми таа денес им е идол, а како изгледа, погледнете во продолжение.

ADVERTISEMENT

Facebook Comments
(Visited 3 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

loading...

loading...