Се соблече во костим за капење, големите гради во прден план – е вака Ким Кардашијан им го честиташе празникот на сите!

Во земјата на бизоните на 4 јули се прослави Денот на независноста.

ADVERTISEMENT

И додека кај нас прославата беше во знакот на фармерките, според лудата идеја на амбасадорот Бејли, во Америка многумина го поминаа и без нив, а меѓу нив и Ким Кардашијан која празникот на соите обожаватели им го честиташе на мошне провокативен начин.

ADVERTISEMENT

Имено, старлетата позираше во секси бикини од Диор, со нејзините огромни гради во преден план.

ADVERTISEMENT

 

 

Facebook Comments
(Visited 1 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

loading...

loading...