Селма сликана без грам шминка: Еве што искоментираа фановите за познатата актерка

Актерката Селма Хаек иако има 53 години, со својот изглед и убавина во воодушевува светот. Таа не се оптоварува со својот изглед, а доказ за тоа се фотографиите на кои таа е во целосно опуштено издание.

Селма ужива во бракот со еден од најбогатите луѓе на светот, францускиот милијардер Франсоа Анри Пино.

ADVERTISEMENT

Холивудската ѕвезда признава дека животот и се променил кога во Венеција во 2006 година го запознала својот партнер

Селма папараците ја сликаа како опуштено, без  трошка шминка како уживана терасата од станот во Мајами и пуши цигара.

Селма имаше огромни наочари за сонце, а нејзината коса беше неисчешлана, и јасно се гледа дека само сама ја исушила и дека претходните денови воопшто не посетувала фризер.

Сите коментираа дека изгледа загрижувачки на фотографиите.

Facebook Comments
(Visited 38 times, 1 visits today)
Loading...