Секоја девојка би сакала да ги има овие преубави црвени фустани (во претпоследниот ќе се чувствувате како бебенце!)

Не може секој црвен фустан да го има оној посебен изглед, иако со нив навистина ретко можете да згрешите.

Со црвените фустани најлесно можете да се телепортирате во центарот на вниманието. Едноставно, оваа боја изгледа стејтмент и секогаш „боде“ во очи, и тоа на оној посебен начин што секоја дама го посакува. Но стејтмент може да биде и кога сте облечени како бебенце во топол плетен фустан. И уште ако е црвен, тогаш не можете да погршите, секако!

ADVERTISEMENT

Па, без разлика дали сакате да изгледате како Мини Маус, Кери Бредшо, Моника Белучи или Џесика Ребит, во овој водич има црвени фустани за сечиј вкус. Погледнете и изберете го вашиот фаворит меѓу нив…

& Other Stories

Adam Selman

Astr the Label

Boohoo

Brandon Maxwell

Cushnie

Diane von Furstenberg

HVN

J.Crew

Jonathan Simkhai

L.K. Bennett

Mango

Nanushka

Realisation Par

Reiss

Versace

Wilfred

Zara

 

Facebook Comments
(Visited 10 times, 1 visits today)