Северина и кога не носи оскудни бикини изгледа брутално – цела Турција гледаше во неа

Годините не и можат ништо

Фото: Инстаграм/ Северина

Како минуваат годините Северина изгледа се поубаво и поубаво. Тоа го докажуваат и овие фотографии на кои оваа прекрасна позната дама која има 47 години изгледа неверојатно и има тело од милион долари.

Таа им пркоси на годините, а тоа можеме да го видиме и од нејзините последни фотографии направени во познатото турско летувалиште Бодрум. Имено, таа на социјалните мрежи објави неколку изданија на кои позира во едноделен костим за капење, а обожавателите ја „потрупаа“ со бројни комплименти и пофалби на сметка на нејзиниот изглед.

ADVERTISEMENT

Фото: Инстаграм/ Северина

Едноделниот костим за капење совршено и стои, па обожавателите и порачаа дека годините не и можат ништо и дека е како виното – „колку постаро, толку подобро“!

Facebook Comments
(Visited 1.221 times, 1 visits today)