Сандали од „ЕЈџ енд Ем“ кои се совршени за новогодишните забави

Шик сандали од „H&M“ со кои ќе го подигнете секое издание

Време е за забави, бројни вечерни лудории, приватни журки во куќи и станови, а потоа следува и најлудата ноќ во годината. И вечерта по Нова година. Па доколку се уште немате совршен пар чевли со кои ќе ги заокружите вашите вечерни комбинации, ви предлагаме да ги погледнете овие шик модели од познатиот шведски бренд „H&M“.

ADVERTISEMENT

Во прашање се сандали со дебели потпетици поради кои без проблем ќе можете да танцувате во нив преку цела вечер, зачинети со светки. Покрај синиот модел од кадифе можете да ја изберете и црната варијанта од превртена кожа и со сребренаи „глитер“ потпетици, како и нежно розовиот модел кој се зачинети со пердуви на предниот дел.

Сите три модели се продаваат по цена од 24,99 евра, а како изгледаат погледнете во продолжение:

 

 

Facebook Comments
(Visited 18 times, 1 visits today)