Само таа може да носи тренерки и патики со бунда и да изгледа неверојатно секси

ADVERTISEMENT

Изабел не само што изгледа убаво, туку е неодолива…

И тука не мислиме само на физичкиот изглед, туку и на нејзиниот посебен стил за кој денес ќе позборуваме. Во прашање е Изабел Гулар која деновиве беше во деловна посета на Минхен и се прошета во прекрасно издание.

ADVERTISEMENT

Познатата манекенка низ улиците на дождливиот Минхен се прошета во својата „teddy coat“ бундичка со потписот на „Max Mara“ и чанта од „Fendi“, а под бундата носеше розови тренерка со сиви детали од австралискиот бренд „I Am Gia“ – еден од омилените нови брендови на бројни познати трендсетерки, а кој е со релативно ниски цени.

Целото издание го заокружи со „грди“ патики и „кроп“ топ, истакнувајчи го притоа и нејзиниот гол стомак.

ADVERTISEMENT

 

Па, дали ви се допаѓа ова спортско шик издание? Погледнете уште неколку интересни комбинации на оваа девојка >>

View this post on Instagram

Where are you heading to? #paris #currentmood

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart) on

 

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 14 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT