Сакам големи нема да ве лажам – Нејзгодната тенисерка на светот реши да се пофали со своите облини и го запали Инстаграм

Канадската тенисерка Ежени Бушар нема кој знае каква тениска сезона зад себе, но она што го прави андво од тениските терени привлекува повеќе вниамние, посебно кај претдавниците на посилнипот пол.

Таа неодамна закачи фотографија на која е во бикини под кои се пзонава речиси се, и ги остави сите без здив.

ADVERTISEMENT

Потоа позираше на плажа, а кога реши да влезе во водата, односно да се качи на бротчето позираше во неверојатно убаво издание и реши да ја сподели преубавата глетка со своите следбеници на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

I like big boats and I cannot lie

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

Сакам големи бродови и не можам да лажам – напиша таа, но тоа очигледно беше асоцијација на познатата песна „Сакам големи задници и не можам да лажам“ на хип-хоп изведувачот Сер Миксалот.

Повеќе од јасно е дека Ежени ги сака своите големи атрибути, а според коментарите на социјалните мрежи, и нејзините обожаватели очигледно немаат ништо против нив, па постојано и делат комплименти и ја лајкуваат.

View this post on Instagram

Caption this lol

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

View this post on Instagram

Last night with my @si_swimsuit fam 🖤

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

View this post on Instagram

Was feeling classy on Day 4

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

View this post on Instagram

f o u r d a y s ❄️

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

 

View this post on Instagram

Baywatch

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

 

 

 

Па дали ви се допаѓаат нејзините фотографии?

Facebook Comments
(Visited 7 times, 1 visits today)