Пријовиќ во најжешкото издание што сме ја виделе досега (видео)

Бујно деколте и мрежести чорапи

Фото: Фејсбук/ Александра Пријовиќ Живојиновиќ

Новопечената мама покажа завидна фигура на екранизацијата на нејзината најнова песна „Неповторливо“.

Популарната пејачка Александра Жијовиновиќ, некогаш Пријовиќ, им се врати на своите деловни обврски три месеци откако стана мама.

Александра ги воодушеви сите кога се појави на снимањето на спотот за песната „Неповторливо“.

Таа покажа завидна фигура, а во преден план беа нејзините долги нозе и раскошни облини. Но обожавателите се воодушевени од тоа што пејачката нема ни грам вишок и изгледаше топ облечена во впечатлив горен дел и чорапи со циркони, што е во мода оваа сезона

Фото: Фејсбук/ Александра Пријовиќ Живојиновиќ

Со неа на снимањето беше и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ за кој деновиве српските медиуми ги објавија гласините дека, наводно, ја изневерувал својата сопруга со манекенка која забременила од него.

View this post on Instagram

New Aleksandra Prijovic !!! USKORO 🔥

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandraprijovic123) on

 

Пејачката наводно поради тоа му била лута, но решила да му даде втора шанса заради нивниот син Александар.

Фото: ATA Images

Овие информации засега никој од нив двајцата не ги потврди, но и не ги демантираше

Facebook Comments
(Visited 1.448 times, 1 visits today)