Шопинг

ПРЕУБАВ ЧАДОР ВО ОБЛИК НА КАРМИН – ќе ви го разубави ТМУРНОТО ВРЕМЕ и ќе ве освои на прв поглед

Со овој чадор дождот ќе ви биде помалку досаден...

И покрај тоа што веќе одамна сме во пролетната сезона, се уште немаме прилика да уживаме во сонцето и убавото пролетно време.

Оваа година облаците некако како да не сакаат да не прескокнат, така што наместо да уживаме во омиленото годишно време, постојано гледаме на апликациите и планираме што ќе носиме, за да останеме суви.

Фото: АлиЕкспрес

Имено, последните денови времето е поприлично променливо, па дефинитивно нема да згрешите ако со вас понесете и чадор во чантата, па дури и кога надвор на прв поглед не изгледа како дека ќе врне.

Фото: АлиЕкспрес

Но доколку немате чадор при рака, односно сте го изгубиле, не треба да бидете премногу загрижени бидејќи не сте единствени.

Фото: АлиЕкспрес

Според резултатите на едно опсежно истражување во „земјата на бизоните“ (САД), заклучено е дека ова е глобален проблем.

Фото: АлиЕкспрес

Имено, многу луѓе ги губат своите чадори, најчесто затоа што не им придаваат многу значење, посебно што обично ги купуваат најевтините.

Сепак, доколку го имате овој проблем, не треба да очајувате, бидејќи денес ќе ви претставиме еден чадор кој ќе ве освои на прв поглед, Во прашање е розов чадор што можете да го порачате од Алиекспрес, кој е толку убав што ќе го носите секогаш со вас и кој ќе ви го разубави и лошото време.

Фото: АлиЕкспрес

Покрај тоа што го собира во чантата, тој и изгледа фантастично, а може да ви користи и како заштита од сонцето.

Фото: АлиЕкспрес

Неговиот посебен изглед се должи на тоа што дршката му е во облик на кармин за усни, па може да биде и совршен подарок.

Фото: АлиЕкспрес

Направен е во бела боја, а футролата може да се избере во бела, бебешка розова или црна нијанса.

Оние што веќе го порачале од АлиЕкспрес, се презадоволни, што може да се прочита во рецензиите. Како што може да се прочита во нив, чадорот е поприлично цврст и нема проблем со ветерот, и што е најважно, во живо изгледа дури и поубаво отколку на фотографиите.

Фото: АлиЕкспрес

Па, доколку ви се допаѓа овој чадор и сакате да го имате, порачајте го од оваа продавница со 30 % попуст.

Имено, за еден примерок треба да издвоите околу 1200 денари, а доколку порачате три, ќе добиете дополнителен попуст.

Бонус галерија

Фото: АлиЕкспрес

Преслатки саксии од АлиЕкспрес во кои цвеќето изгледа како фризура

Фото: АлиЕкспрес
Фото: АлиЕкспрес
Фото: АлиЕкспрес
Фото: АлиЕкспрес
Фото: АлиЕкспрес
Фото: АлиЕкспрес
Фото: АлиЕкспрес

 

Маркетинг

Поврзано

Back to top button