Прво целиот Балкан го гледаше нивниот филм за возрасни, а сега сите и им се смеат поради она што го носеа на нивната свадба

И познатата старлета скокна во тавче

Уна Грујиќ која се прослави со нејзиното учество во шоуто „Малдиви“ се омажи за својот емотивен партнер Александар Ракоќевиќ со кого го снимаше и својот приватен филм за возрасни кој неодамна се појави и во јавност. По скандалот со експлицитното видео, Александар се вери со Уна во клубот во кој таа игра како танчарка, а деновиве го кажаа своето судбоносно „ДА“ и се заколнаа на вечна љубов.

ADVERTISEMENT

View this post on Instagram

💣KO?! STA?! KAKO?! 💣

A post shared by Nenad Marinkovic Gasttozz (@gasttozz.official) on

На свадбата присуствуваа и некои други ријалити ѕвезди, а меѓу нив и Ненад Маринковиќ Гастоз. Токму тој ја објави фотографијата на Инстаграм на која можеме да видиме како изгледаат младенците.

 

И како што можете и сами да забележите, Уна и Александар изгледаат потполно необично. Невестата носеше проѕирен златен „фустан“, а нејзиниот сопруг црна комбинација која вклучува и моторџиски чизми со нитни.

 

А еве и дел од атмосферата …

View this post on Instagram

Mjauuuuuu…. KUM NIJE DUGME

A post shared by Vuk M. Djuricic (@vuk.djuricic) on

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 3 times, 1 visits today)