Првата песна на Анастасија Ражнатовиќ е готова, а на овој дел нема да останете имуни (видео)

Анастасија тргна по стапките на својата мајка

ADVERTISEMENT

Ќерката на фолк-дивата Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, пред неколку месеци влезе во студио и ја снимаше својата прва дебитанска песна, а потоа и спот. Во продолжение можете да ја видите најавата за нејзиниот спот кој официјално треба да се појави утре, односно на 15 јули.

ADVERTISEMENT

 

Facebook Comments
(Visited 1 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

loading...

loading...