Потполно гола повторно – Ким Кардашијан побрутална и посекси од кога било досега (фото)

Таа тоа сама го прави најдобро

И покрај бројните фотографии со кои постојано не бомбардираат од животот на познатата ријалити ѕвезда, сепак нејзините фотографии што таа самата ќе ги направи и објави преку социјалните мрежи се најдобри.

ADVERTISEMENT

Тоа можеме да го видиме и од оваа фотографија на која познатата старлета која се прослави со својот филм за возрасни позира потполно гола.

View this post on Instagram

Hmmm what should I wear tonight?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

ADVERTISEMENT

Имено, Ким Кардашијан која заедно со своето семејство го покрена шоуто „Во чекор со Кардашијанови“ со кое заработи милиони долари и кое потполно го промени и раздрма светскиот шоубизнис, не ретко објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи. И покрај тоа што папараците постојано се натпреваруваат кој попрв ќе ја фати во некое секси издание, таа за да биде во центарот на вниманието, се фотографира и сама.

 

И според многумина токму таквите нејзини природни изданија, во кои позира во провокативни пози се и најдобри, а тоа можеме да го видиме и од бројните лајкови и комплименти што постојано ги добива од милионската публика што ја има низ целиот свет.

Така беше и со една од нејзините последни фотографии на кои позира како од мајка родена. Во прашање е издание кое што познатата Кардашијанка го направи за потребите на една кампања, а во кое изгледа неверојатно секси, па можеби и подобро од почетокот на нејзината кариера.

Facebook Comments
(Visited 4 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT