Поранешната девојка на Леонардо ди Каприо се соблече пиштол гола на Инстаграм – внимавајте, глетката НЕ е за оние со слабо срце!

Атрактивната данска манекенка и поранешна девојка на Леонардо ди Каприо Нина Агдал позираше целосно гола на островите Туркс и Кајкос.

Жешките фотографи на убавата Нина од плажата таа самата ги објави на нејзиниот Инстаграм, а брадавиците ги покри со цветни „емотикони“. „Во моментов лежам на загреана подлога бидејќи го искривив грбот. Добредојдени сте“ пишува манекенката под нејзината фотографија.

ADVERTISEMENT

„Поѓаволите, колку си секси”, „Вашето тело е толку секси”, „Ти си прекрасна, Нина, можам да те измасирам во секое време“ коментираа нејзините обожаватели.

View this post on Instagram

Felt skinny, might get fat later

A post shared by Nina Agdal (@ninaagdal) on

 

Пред тоа таа позираше топлес облечена само во минијатурни црвени бикини со кои исто така ги воодушеви сите.

Погледнете уште неколку нејзини изданија …

View this post on Instagram

Me and also me.

A post shared by Nina Agdal (@ninaagdal) on

 

 

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 13 times, 1 visits today)