Полицајки од Македонија кои НЕМА да ве остават рамнодушни

Дами во униформа на македонската полиција деновиве беа во центарот на вниманието на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ МВР

Фотографиите беа објавена на официјалниот профил на Министерство за внатрешни работи на Инстаграм и Фејсбук каде можеме да забележиме дека има застапено и претставнички на понежниот пол. Во прашање се убави девојки кои предизвикаа внимание на социјалните мрежи и чии фотографии стана вирални во Македонија, а како тие изгледаат погледнете во продолжение.

ADVERTISEMENT

 

Па, големо БРАВО за храброста на овие жени …

 

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 16.523 times, 1 visits today)