Познатиот Бугарин порано се облекуваше како жена, а сега потполно го промени имиџот и постојано се фали со своите мускули!

ADVERTISEMENT

Пејачот Азиз се стекна со голема популарност кога се појави на јавната сцена поради својот трансексуален имиџ и ексцентричните спотови.

Пејачот на почетокот се облекуваше како жена, позираше, се шминкаше, а потоа одеднаш направи потполно неочекувана промена на својот имиџ. Тој денес редовно оди во теретана, има тетоважи по целото тело, а поради неговиот изглед на многумина им застанува здивот.

ADVERTISEMENT

Само да потсетиме, познатиот бугарски пејач Азиз своевремено беше во брак со маж и има ќерка Раја која ја доби со својата најдобра другарка Гала.

ADVERTISEMENT

И без разлика дали ни се допаѓа или не, тој е многу популарен во Македонија и публиката го сака.

 

Facebook Comments
(Visited 4 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT