Познатата струмичанка повторно ја крена температурата на нашите социјални мрежи

Нови „жешки“ фотографии од познатата струмичанка

Љупка Митрова, една од најпознатите Македонки на социјалните мрежи заедно со нејзиното момче се опушта во неочекувано топлите денови, но и повторно ни покажа дека ги следи трендовите. Имено, познатата блогерка добро знае како да ја крене температурата на Инстаграм, но и кои костими за капење се во мода, па скокна во своите нови бикини со војнички дезен во силна жолта боја. Таа бикините ги носеше во комбинација со патики во слична нијанса и проѕирно здолниште, а нејзините следбеници на Инстаграм воодушевени од нејзиниот изглед веднаш започнаа со комплименти: „Љупка, изгледаш уникатно“, „Многу добра фотографија“ …

ADVERTISEMENT

 

 

 

Believe you can and you’re halfway there…🌹

A post shared by Ljupka Mitrova (@ljupka_mitrova) on

 

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed