Познатата манекенка во бикини кои речиси НИШТО НЕ оставаат на фантазијата

ADVERTISEMENT

Познатата манекенка на плажа во Малибу

Бела Хадид на плажа во Малибу се појави во минијатурни бикини со кои ги остави без здив сите. Во прашање е дводелен модел составен од црн горен дел и бели гаќички кои 21 годишната убавица ги покажа своите адути и стана главна тема во сите таблоиди.

ADVERTISEMENT

 

ADVERTISEMENT

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 16 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT