Погледнете како изгледа мајката на Рита Ора во костим за капење

Рита Ора покажува од кого ги наследила добрите гени.

ADVERTISEMENT

Познатата британска пејачка која по потекло е од Косово заедно со родителите и нејзиното момче беше на одмор во Монако, а провокативните фотографии на кои позира заедно со својата мајка Вера наидоа на огромен интерес кај бројните обожаватели на социјалните мрежи.

ADVERTISEMENT

Пејачката целото време заземаше провокативни пози во бикини, а и нејзината 52 годишна мајка изгледаше мошне провокативно во црвениот костим за капење.

ADVERTISEMENT

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 2 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

loading...

loading...