Погледнете како изгледа мајката на новосадската Барбика

Родителите на Наташа Беквалац на концертот пристигнаа рака под рака, а сите забележаа дека се расположени пред нејзиниот настап.

Наташа претходно во едно нејзино интервју изјави дека одлучила да го организира концертот дури откако добила поддршка од најблиските.

Таа до секој детаљ го организираше „лудилото“ на Денот на вљубените, а Мира и Драгољуб Беквалац беа тука да ја поддржат и да го видат нејзиниот спектакл.

Фото: Принтскрин (Курир ТВ)

Но она што сите го забележаа е дека Ната многу личи на својата мајка која за своите години изгледа одлично.

(Visited 102 times, 1 visits today)