Погледнете како изгледа луксузната вила во која живее убавицата од Барбадос

Ријана ја продава својата вила во Лос Анџелес, па сега имаме можност да видиме како изгледа однатре нејзиниот дом

ADVERTISEMENT

Познатата музичка ѕвезда Ријана одлучи да ја продаде својата убава вила во Лос Анџелес, Калифорнија. Цената за која се продава куќата изнесува 7.5 милиони долари.

ADVERTISEMENT

Нејзиниот луксузен дом има 6 спални соби и 10 тоалети. Тука е и куќата за гости покрај базенот, но и домашното кино. Но очигледно на Ријана овој луксуз повеќе не и се допаѓа, па реши да го продаде, а за себе да најде нешто уште поубаво кои можеме само да замислиме какво ќе биде.

ADVERTISEMENT

Па со кого би сакале да живеете тука?

Погледнете како изгледа од блиску вилата на Ријана …

Facebook Comments
(Visited 3 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT


loading...