Погледнете како беше облечена ќерката на Цеца за Свети Никола

Никој не можеше да остана рамнодушен на ова прекрасно издание на убавата Анастасија

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Светлана Цеца Ражнатовиќ додека ги дочекуваше гостите за славата Свети Никола беше облечена во црно и закопчана од глава до пети, за разлика од нејзината наследничка која носеше далеку поопушено издание.

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Имено, Анастасија на Инстаграм сподели видео од кое можеме да видиме дека носеше преубав фустан со голи раменици кој го стави во преден план нејзиното убаво тело.

ADVERTISEMENT

Фото: Дамир Дервишагиќ, Курир.рс

За разлика од неа, Цеца гостите ги пречека во црн свечен костум, со трубачи кои свиреа пред куќата.

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Таа годинава на својата маса ја имаше и снаата Богдана, па не заборави да истакне дека е пресреќна што сега и таа е со нив и што наскоро ќе добијат принова.

Facebook Comments
(Visited 2.929 times, 1 visits today)
Loading...