Планираат свадба во јуни – Врската и плановите на Бред Пит и Џенифер Анистон разоткриена

Бред Пит и Џенифер Анистон наводно планираат свадба во јуни. После наводите дека се смириле, дека посвојуваат дете, следуваше и овој кој најмногу ги шокираше обожавателите на актерот и актерката.

Џенифер и Бред оваа приказна не ја потврдија.

ADVERTISEMENT

„Мислам дека таа него никогаш не престана да го сака, иако и го скрши срцето кога отиде со Анџелина Џоли. И требаше многу време, но се му прости. Тоа е главен чекор ако сакате да тргнете напред. Единствено за тоа само зборува Џенифер. Ја обновија романсата и не сум ги видел толку среќни со години“, вели извор.

Ова за странските медиуми го изјави пријателот на Бред Пит кој е во добри односи и со Анџелина, а за неа вели дека смирувањето на бившите многу лошо го доживеала.

Американските медиуми претходно пишуваа не само за смирувањето на двојката туку и дека наводно заминале во Мексико за од таму да посвојат девојче.

„Тие ќе бидат одлични родители. Двајцата еднакво сакаат да бидат вклучени во животот на девојчето кое наскоро треба да го посвојат“, откри извор за странските медиуми.

Изворот додава дека Џенифер и Бред планираат да купат куќа која ќе ја претворат во дом за девојчето, како и дека ним многу им значи поддршката на обожавателите кои желно исчекуваат двојката да ја потврди својата врска.

 

Facebook Comments
(Visited 3.543 times, 1 visits today)
Loading...