Пејачката Ана Николиќ се преполови – нема да ја препознаете

Николиќ успеа својата линија да ја доведе во ред

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ

Пејачката Ана Николиќ водеше тешка борба со вишокот килограми, но од нејзините најнови објави на социјалните мрежи можеме да заклучиме дека нејзиниот труд се исплатеше.

Телото на Николиќ конечно повторно е во одлична форма, а со нејзините последни фотографии ги воодушеви сите.

ADVERTISEMENT

Таа објави фотографии на кои позира со ќерката Тара, а во коментарите обожавателите и порачаа дека изгледа прекрасно.

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ

Ана за оваа пригода носеше елегантно, црно издание од глава до пети, а по нејзиниот став можеме да забележиме дека е горда на промената.

Пејачката неодамна објави и неколку фотографии на Инстаграм на кои позираше покрај базен во костим за капење, а нејзините обожаватели буквално ја поплавија со позитивни коментари на сметка на нејзиниот изглед.

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ
Facebook Comments
(Visited 748 times, 1 visits today)