Отечена во лицето, без трошка шминка – Богдана пред 3 недели се породи, погледнете како изгледа сега, ја фатија пред куќата на Цеца!

Богдана и Вељкo беа фатени пред семејната куќа кај Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм

Богдана го возеше својот сопруг на тренинг, а по некое време повторно се врати по него. Но многумина коментираат дека Богдана блеска и навистина изгледа преубаво, а поминаа само три недели по породувањето.

Инаку, новопечените родители некое време беа раздвоени затоа што Вељко беше позитивен на корона.

Тој за тоа време остана во Белград, а Богдана во Тител кај родителите со малиот Жељко.

Но кога стигнаа негативните резултати веднаш се споија, а екипата на „Папарацо лов“ ги фати во Белград.

Очигледно дека тие двајцата решија да се вратат во куќата на Цеца, каде пејачката средува соба за малиот Жељко.

Фото: Инстаграм

Заради проблемите со корона вирусот, таа не беше во можност на време да ја среди детската соба, но како што пренесуваат медиумите од соседството, мајсторите сега работат под полна пареа и внукот на Цеца наскоро ќе добие место како од соништата во нејзиниот дом.

Фото: Инстаграм

Цеца откако ќе заврши со уредувањето, планира да ги спакува куферите и заедно со ќерката Анастасија и сестрата Лидија Оцокољиќ да замине и да си ги наполни батериите во нејзината луксузна вила на Кипар.

„Имав прилика да уживам на многу егзотични дестинации, но најдобро се одмарам кога сум на овој остров. Никаде не е поубаво отколку во својот дом. Уживам во мирот, погледот на море и тишината. Мислам дека и луѓето чувствуваат кога не сум во Србија, па и телефонот помалку ми ѕвони кога сум на Кипар“, изјави Цеца во една пригода.

Фото: Инстаграм

Таа во вилата на Кипар во дворот има капела насликана со фрески, која е осветена од свештеници.

Во продолжение погледнете како изгледа вилата…

Facebook Comments
(Visited 3.484 times, 1 visits today)