Овој викенд ќе биде совршен за овие хороскопски знаци

Викенд хороскоп 10-11.08.2019.

ОВЕН

Викендот ќе ви биде многу поволен без оглед со која работа ќе се занимавате. Можноста да влезете во нова врска наскоро се отвора.

ADVERTISEMENT

БИК

Деловниот партер ви укажал голема доверба и ве оставил сами да водите важен проект.Може да имате интересно познанство со личност која ви одговара

БЛИЗНАЦИ

зборови лесно ќе го одразуваат она што го мислите , па ќе знаете дека барем сте се обиделе да делувате или да предложите нешто за што верувате дека е добро.

РАК

Доколку се препуштите на емоциите може да очекувате убав викенд со саканата личност. Ќе имате повеќе слободно време отколку што сте планирале.

ЛАВ

Имате впечаток дека ви се неопходни поинакви околности. Доколку сте во брак ве очекува мала тензија во односот со саканото лице.

ДЕВИЦА

Ве очекува можност да ги реализирате промените кои на кои се надевавте долго време.

ВАГА

Ќе се зголемат вашите деловни амбиции , но нема да бидат целосно реални. важно е да утврдите што е навистина можно , а што не.

ШКОРПИЈА

Ќе мора малку појасно да објасните што е тоа што вие би го сакале во еден дел од работите. Послужете се со факти.

СТРЕЛЕЦ

Може да се надевате на позитивни околности на ова поле. Имате голема шанса да влезете во љубовна врска која може да стане многу сериозна.

ЈАРЕЦ

На работното место ќе се чувствувате добро , без оглед на напорите на кои и натаму сте изложени. Може да се надевате на позитивни пресврти. Стабилна комуникација со партнерот. Вашиот однос може да напредува.

ВОДОЛИЈА

Немате време за одмор. Лесно склопувате нови познанства и многу сте отворени кон лицата од спротивниот пол.

РИБИ

Може да очекувате многу добри промени во иднина. Ви се додворува личност која во вас не буди преголеми емоции. Сега не сте подготвени за врска.

Facebook Comments
(Visited 305 times, 1 visits today)
Loading...