Овие фотографии со Ирина е најжешкото нешто што ќе го видите денес

Оваа дама има тело без маана

Познатиот светски топ модел Ирина Шајк (33) ужива на островот Ибица заедно со својата ќерка Леа де Сена и пријателите. Од нејзините последни фотографии можеме да видиме дека познатата руска убавица конечно повторно ја има насмевката на нејзиното познато лице.

Имено зад неа се тешките месеци поради разделбата со нејзиниот поранешен сопруг, Бредли Купер (44), а последна информација поврзана со нив двајцата е дека се договориле и за старателството.

ADVERTISEMENT

И додека Бредли почетокот на август го помина на Сицилија, а меѓу останатото и на островот Салина, каде во склоп на акцијата учествуваше како и Опра Винфри, Кети Пери, Орландо Блуз, Леонардо Дикаприо и многу други, Ирина ужива на Ибица. Таа беше фотографирана додека излегува од базенот, мокра и во минијатурен костим за капење

 

Facebook Comments
(Visited 678 times, 1 visits today)
Loading...