Ова е најбараната јакна со пердуви на Амазон. Отпорна е на ниски температури и ветер

Со повеќе од пет илјади задоволни купувачи, јакната од брендот „Orolay“ која е полнета со вистински пердува важи за една од најбараните јакни од оваа сезона и доаѓа во големини од XXS до XXL.

Модерен дизајн, функционалност и материјал кој спасува и кога се најголеми минуси се главните одлики на јакната со пердуви од брендот „Orolay“, за кои оваа сезона настана вистинско лудило на интернет.

ADVERTISEMENT

Покрај тоа што е исполнето со вистински пердуви од шатка, оваа јакна исто така има додаток од вештачко крзно што ја прави дополнително топла, а исто така е отпорна и на ветер и дожд и може да се мие во машина за перење.

Јакна е достапна во пет бои: беж, црна, сива, зелена и сина.

На Амазон, оваа јакна е најпродаваното парче во категоријата „јакни со пердуви и парки”, а нејзината цена се движи помеѓу 99 и 119 долари, што не е претерано скапо, со оглед на тоа дека станува збор за вистински пердуви.

Повеќе детали за оваа јакна побарајте тука >>

Facebook Comments
(Visited 16 times, 1 visits today)