Оваа девојка го има најубавото тело во Македонија – таа а апсолутна победничка и македонска кралица на бикините

Една од најсексапилните Македонки дефинитивно е Марија Нацева која со годините изгледа се подобро и подобро.

Фото: Фејсбук/ Марија Нацева

Бидејќи во своето тело вложува големи напори за да изгледа како милион долари, нормално е да важи за една од најзгодните дами во Македонија, а со тоа се согласува секој што ќе ги види нејзините фотографии.

Таа на социјалните мрежи редовно објавува фотографии и видеа од нејзините вежби, па доколку сакате да имате тело како нејзиното, време е да ги засукате ракавите и да почнете со вежбање.

ADVERTISEMENT

Фото: Фејсбук/ Марија Нацева

Инаку, Нацева е фитнес модел и личен тренер, па повеќе од очигледно е дека без вежбање не може да помине ни еден ден

Фото: Фејсбук/ Марија Нацева

Има освоено бројни титули, а веќе подолго време живее во Абу Даби од каде исто така редовно објавува фотографии.

Но покрај вежбањето, таа знае и како да ужива во животот, и секое слободно време го користи да се одмори на убавите песочни плажи.

Фото: Фејсбук/ Марија Нацева
Фото: Инстаграм/ Марија Нацева
Фото: Инстаграм/ Марија Нацева
Фото: Инстаграм/ Марија Нацева
Facebook Comments
(Visited 2.369 times, 1 visits today)
Loading...