Нов тренд на Кардашијан поради кој многумина ќе ја засакаат

Познатата риалити ѕвезда Ким Кардашијан е една од оние жени кои ги диктираат светските модни трендови, сакале ние тоа да го признаеме или не.

Овој пат на радост на љубителите на животните и сите оние кои се борат вистинското крзно да биде минато, избра да носи вештачко крзно. Имено, таа во коментарите под фотографијата на која носи јакна со апликации од вештачко крзно напиша –вештачкото крзно е мојата нова опсесија.

ADVERTISEMENT

Faux Fur…it’s my new thing ❤️🔥💋

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

Покрај оваа објава Кардашијан сподели и фотографија на која се гледа како пробува нови леќи за очи во боја, а под неа напиша дека и тие и се опсесија.

New Obsession. Colored Contacts

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed