Новопечената мама Пријовиќ се појави на сцената и настана хаос – сите шокирани од тоа како изгледа пејачката по бременоста

Познатата пејачка настапи на фестивалот „Влез’

На музичкиот фестивал „Влез“ настапи и Александра Живојиновиќ Пријовиќ. Сопругата на Филип Живојиновиќ беше одлично расположена, а пред да се појави на бината се присети на својот прв настап по бременоста.

ADVERTISEMENT

„Се чувствувам прекрасно. Ми недостигаше публиката. Се радувам на моите идни настапи“, изјави пејачката.

Пријовиќ на сцената се појави во едно од најатрактивните изданија, а настапот го започна во дует со Саша Матиќ

Публиката уште на првите тактови од песната беше во потполн транс и хорски ги пееше сите песни со пејачката.

Таа посебни овации доби на своите најнови песни кои веќе на големо ги рушат сите рекорди на Јутјуб.

Facebook Comments
(Visited 202 times, 1 visits today)