Новите чевли на Сара Џесика Паркер се идеални за Пепелашки во години

Познатата актерка Сара Џесика Паркер успешно работи и на својот бренд за обувки SJP by Sarah Jessica Parker.

Нејзиниот модел досега можеше да се најде во Блумингдејлс (Bloomingdale’s) и во нејзините продавници, а сега можат да се порачаат и преку интернет,

ADVERTISEMENT

Од најновата колекција „SJP by Sarah Jessica Parker“ во тренд е моделот со тренди дебели потпетици кои според фановите се идеални за „нешто постара“ Кери.

Нејзините модели се идеални за сите пригоди, со акцент на елеганција, какви најчесто носеше и Кери Бредшоу во популарната серија „Сексот и градот“.

Facebook Comments
(Visited 587 times, 1 visits today)