Новата девојка на Луис Хамилтон е „бомба“: Поранешната механичарка обожава латекс

Британскиот возач на „Формула 1“ Луис Хамилтон,по кратката авантура со пејачката Ники Минаж (36) со која помина романтичен викенд во Дубаи, Хамилтон се појави со нова девојка.

Неколку нежни прегратки со првакот на Формула 1, Луис Хамилтон, биле доволни за 25-годишната Захра Елис преку ноќ да стане вистинска ѕвезда.Поради бујните облини и провокативните фотографии, Захра досега беше популарна само на Инстаграм, но се чини дека нејзините “пет минути слава” само што почнуваат.

Папараците ја снимија двојката на бензинска пумпа, а наводно по роденденската забава на комичарот и актер Кевин Харт отишле заедно дома кај Захра.Захра поминала четири години во морнарицата на САД, каде што работела како механичарка, а се зборува и дека била во врска со познатиот атлетичар Јусејн Болт (32).

ADVERTISEMENT

На неговата листа може да се најдат бројни моделки и музичарки како Ријана (31), Софи Ричи (20), Вини Харлоу (24), Рита Ора (28) и Никол Шерцингер (41), но овој пат Хамилтон излезе со поранешната механичарка Захра Елис. Елис беше облечена во кожена јакна  поради што обожавателите ја нарекоа „жена мачка”.

Facebook Comments
(Visited 208 times, 1 visits today)