Никол никого не остави рамнодушен во ова „забрането“ издание

40-годишната Никол Шерцингер доминираше на црвениот килим на свечената забава на телевизиската куќа Фокс.

Фото: WENN

Поранешната членка на бендот „The Pussycat Dolls“ на настанот се појави во некогаш забранета комбинација на бои која во моментов е многу популарна и гарантира погледи.

Во крајно провокативен сатенски фустан, Никол ја истакна својата генијална фигура со форма на песочен часовник, како и бујното деколте, а со изборот на сакото докажа дека црвената и розовата заедно изгледаат одлично.

ADVERTISEMENT

Фото: WENN

Комбинацијата занесната пејачка ја заокружи со едноставни, но зачудувачки црвени сандали и златен накит, додека дополнителната доза на сексапил обезбеди со класичниот црвен кармин на усните.

Facebook Comments
(Visited 361 times, 1 visits today)